5 tipu jak může pletařka strávit čas na dovolené

levandule
5 tipu jak může pletařka strávit čas na dovolené, tím jak děti u nás v posledních měsících doslova propadly pletení z barevných gumiček, slaví velký návrat i klasické ruční práce.
Pokud ráda pletete, háčkujete nebo vyšíváte, tak Vám nabízíme několik tipů, jak si užít čas na dovolené:
  1. Navštívit web stránku mezinárodního online shopu Etsy či Lovecrafts a inspirovat se ručními prácemi a handmade projekty řemeslníků z celého světa. Dostát svůj nápad a naplánovat proces jeho vytvoření během dovolené.
  2. Pinterest – místo pro celosvětový katalog nápadů. Vytvářet tematické sbírky obrázků a mít kreativní poznámky pro jistotu i na budoucnost.
  3. Prstová jóga – opatrujte své ruce každý den ať to má smysl, aby jste udrželi své zdraví. Podle staré buddhistické tradice se totiž dá i pomocí prstové jógy docílit vnitřního klidu a uvolnění a probudit v člověku nové síly – s minimální námahou k maximálnímu účinku.
  4. Provést audit ve skříni, kde schováváte příze. Zůstatek příze rozdělte na tři skupiny:
– na dárky pro oblíbené kámošky: uplést jí svetřík nebo nákrčník. Může být vaše kamarádka taky pletařka? Tak to je opravdu dobrý dárek.
– na charitativní projekty, například, bistro Na tři tečky (Jihlava) pomáhá přežít všem bezdomovcům zimu, a po celý rok sbírá pro ně čisté a pletené ponožky.
– na vlastní pletací projekty, ale pokud na to máte hodně málo příze, tak welcome k nám na e-shop Naturalyrn.

5. Podívat se na naší novinku – příze Natural Yarn (merino vlna, viskóza) – polovlněná příze díky přítomnosti viskózy má hladkou strukturu a jemný lesk. Je příjemná při taktilních pocitech, nezpůsobuje alergie, proto se doporučuje na výrobky projektu pro děti a pro majitele nejcitlivější pokožky.
Gramáž: 100 (+/-) 6 gr
Návin: cca 300 m
Doporučená tloušťka jehlic: 2,5 – 3
Cena 110 Kč.